درحال بارگذاری

سوالات متداول

+

انواع شرکتها، پیمانکاران، موسسه ها، کارخانجات، کارگاهها، فروشگاهها، هتلها، رستورانها، بیمارستانها و … می توانند این نرم افزار را تهیه کرده و از آن استفاده نمایند. در مجموع باید گفت به دلیل قابلیتهای فراوانی که در این نرم افزار وجود دارد و بدلیل جامع بودن آن کلیه کارفرمایانی که به تبعیت از قانون کار، بیمه و مالیات افرادی را استخدام نموده و در ازای کارکرد آنها حقوق و دستمزدها را پرداخت می کنند می توانند از این نرم افزار استفاده نمایند. در قسمت حقوق و دستمزد نرم افزار سپند تمام امور مربوط به حقوق و دستمزد شامل: پرونده پرسنلی، احکام کارگزینی، قرارداد کار، محاسبه حقوق و مزایا، مساعده، وام، صندوق پس انداز، سنوات، بازخرید مرخصی، عیدی، پرداختهای میان دوره، لیستهای حقوق، فیشهای حقوق، فایلها و فرمهای بیمه تامین اجتماعی، فایلها و فرمهای سازمان امور مالیاتی، فایلهای واریز بانکی حقوق به حسابها و … را بصورت دقیق و خودکار انجام خواهد داد.

+

نرم افزار بروری سیستم عامل های Windows 8 ,Windows 7, Windows XP قابل نصب و اجرا میباشد.
حداقل سیستم سخت افزاری مورد نیاز نیز به شرح زیر میباشد:

۱- دو گیگا بایت فضای خالی هارد دیسک

۲- دو گیگابایت حافظه Ram

+

نرم افزار بر روی کلیه ویندوز های ۳۲ و ۶۴ بیتی مایکروسافت و به تعداد نامحدود بر روی کامپیوترهای مختلف قابل نصب و اجرا می باشد و هیچگونه محدودیتی در تعداد دفعات نصب ندارد.

+

پایگاه داده این نرم افزار با استفاده از آخرین نگارشهای Sql Server طراحی و پیاده سازی شده است و از لحاظ حجم، سرعت و امنیت داده ها، دارای راندمان بسیار بالایی بوده و از ذخیره سازی و تبادل اطلاعات با حجم بالا به خوبی پشتیبانی میکند.

+

نرم افزار در نسخه های (تک کاربر) و (چند کاربر شبکه) قابل تهیه و استفاده می باشد.

+

بله، نرم افزار دارای قفل سخت افزاری بوده و جهت نصب و اجرای آن اتصال قفل سخت افزاری به رایانه شما الزامی میباشد.

+

سیستم یکپارچه مالی سپند بصورت یک بسته نرم افزاری کامل همراه با DVD نصب و یک قفل سخت افزاری ارائه میگردد که از لحاظ تعداد دفعات نصب دارای هیچگونه محدودیتی نمیباشد.

+

امکان تهیه فایل پشتیبان با تاریخ و زمان تفکیک شده وجود دارد که میتوان به راحتی این فایل ها را از داخل نرم افزار بازگردانی و استفاده کرد.

+

شرکت آماپردازش ایساتیس دارای افراد مجربی در بخش پشتیبانی میباشد که آماده پاسخ گویی به سوالات کاربران نرم افزار میباشند، خدمات پاسخگویی تلفنی و ارتباط آنلاین اینترنتی با نرم افزار از طریق TeamViewer و یا مراجعه حضوری جهت برطرف کردن مشکلات پیش آمده و یا ارائه نگارشهای جدید از خدمات ارائه شده توسط بخش پشتیبانی شرکت آماپردازش می باشد و این شرکت پشتیبانی از محصولات خود را تضمین میکند.

+

کلیه بروزرسانی های نرم افزار در طول مدت پشتیبانی سالانه رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای در طول مدت پشتیبانی سالانه دریافت نخواهد شد

+

بله نرم افزار دارای راهنمای مکتوب همراه با تصاویر بصورت گویا و کامل بصورت pdf میباشد، ضمن اینکه در هنگام خرید میتوانید درخواست آموزش حضوری را نیز داشته باشید تا متخصصین این شرکت نرم افزار با بصورت حضوری به شما آموزش دهند.همچنین راهنمای اصلی درون خود نرم افزار قرار گرفته شده است که شما با یک کلید ترکیبی میتوانید از راهنما استفاده کنید

+

بله این امکان وجود دارد تمامی گزارشات ارائه شده توسط نرم افزار را با خروجی اکسل یا pdfبر روی سیستم و یا مکان مورد نظر خود ذخیره کنید.

+

بله از طریق قابلیت ورودی اکسل این امکان وجود دارد که کلیه ااطلاعات را بصورت سریع به نرم افزار وارد کنید.

+

بله سیستم یکپارچه مالی سپند دارای قسمتی به نام کاربران و سطح دسترسی میباشد که در آن قسمت کاربر مدیر میتواند دسترسی های لازم را برای کاربران عادی تعیین نماید.

+

بله امکان تهیه و چاپ کلیه ی قرارداد ها و فاکتور ها به صورت رسمی در سایز های مختلف وجود دارد.

+

سایر پرسشهای خود را میتوانید از طریق تماس با بخش فروش مطرح و پاسخهای خود را دریافت کنید.

مشتری های ما

برخی از شرکت های طرف قرارداد شرکت آما پردازش ایساتیس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سامانه برای شرکت آماپردازش ایساتیس محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.